O nás

„Jsme tím, kým chceme být a děláme co nás baví. Vedeme Vás ke konzistentnímu a ziskovému obchodování.“

Co je FORPA?

Projekt FORPA byl postaven na základě dlouhých zkušeností. Intenzivně jsme se věnovali vzdělávání nás samotných i úzké skupiny studentů. Jak my, tak i naši studenti dosahujeme reálných výsledků. Sledujeme neustálé zlepšování našich dovedností a především pozitivní zpětnou vazbu od našich studentů.

Na tomto základě jsme se rozhodli nabídnout možnost vzdělávání a především společné obchodování v reálném čase i dalším zájemcům. Obchodování na Forexu je vysoce rizikové a pro jednotlivce bez vedení a podpory lektora velice náročné.

Společně tvoříme silnou PRICE ACTION skupinu a předáváme našim studentům maximální podporu a odborný pohled na trhy. Součástí je samozřejmě i psychologie, která tvoří 70% našeho úspěchu a obchodníky je mnohokrát opomíjená. Projekt FORPA je určen pro začátečníky i pokročilé.

Naše služba

CHCI LEKTORA

„Za chybování v obchodování není považováno ztrácení peněz, ale nedodržování svého obchodního plánu.“

Vítejte ve SPACE

Tato služba je postavena velice komplexně. Jedná se o online prostor (SPACE) pro společné vzdělávání a obchodování v reálném čase. My i studenti obchodujeme na základě jasně stanovených pravidel, které vyučujeme a máme je praxí otestované jako funkční a ziskové.

Spolupráce je základ

Sdílíme své obchodní situace v momentě vstupu a to jednoduchým obrázkem se zakreslenou analýzou/obhajobou vstupu a pevně nastavenou mírou rizika a zisku. Členové této skupiny sbírají body/pipy a na konci každého týdne vyhlašujeme reálné výsledky. Každou neděli procházíme jednotlivé obchodní příležitosti formou video komentáře a dáváme tak zpětnou vazbu z pohledu obchodního systému, zda byla příležitost vnímána reálně či kreativně.

Co získáte?

Tato metoda je výborným tréninkem pro zlepšení vnímání trhů a především skvělou cestou k ziskovému obchodování. Disciplína, konzistence a kritický objektivní přístup je to hlavní na čem je potřeba neustále pracovat. Pokud i Ty máš zájem posunout své obchodování na vyšší úroveň, tak SPACE je to, co Ti k tomu může pomoci právě teď.

Projekt pozastaven

Projekt FORPA byl pozastaven, děkujeme za pochopení. Příspěvky a obecné informace jsou dále přístupné.